Santa Bali

Kailfoto fotosesija ar Santu ārpus Latvijas- Bali!
Ar Santu iepazināmies instagram tai laikā Santa dzīvoja Bali! Sarunājām fotosesiju, kad Santa viesosies vai pārcelsies atpakaļ uz LV. Vienu dienu Santa man pajautāja: ''Uģi vai Tu bieži ceļo?'' Man uzreiz bija skaidrs mans un manas sievas nākamā ceļojuma galamērķis. Nopirkām biļetes un pēc nepilna gada, kas notika 2019.gada februārī devāmies 2 nedēļu atvaļinājumā uz Bali. Santa bija mums noorganizējusi transportu no lidosta pie viņas. Sagaidīja mūs un uzreiz metāmies Bai dzīvē. Tradicionālas svaigu augļu brokastis ar medu... Ah ...., bet par maniem Bali iespaidiem kādā citā bilžu stāstā. Mēs kopā ar Santu pavadījām trīs dienas. Santa mūs ieveda Bali dzīvē.  Mēs apceļojām salu un , protams, arī uzbildējām. Izbaudi ;) 

Fotografējām 2019. gada februārī.


 
Pēc šī foto Santa devās uz Lidostu, lai atgrieztos Latvijā, bet mēs ar sievu palikām baudīt un turpinājām iepazīt Bali un dažas blakus salas…

Mūsu darbs tika novērtēts un tapa ļoti skaits žurnāla KLUBS vāks ar iekš lāpām!


Apskati citas kailfoto fotosesijas idejas.
Droši sazinies, lai noskaidrotu fotografēšanas piedāvājumu. Ieteikšu atbilstošāko vietu un stilu, kas atbilst Tev, Tavām vēlmēm un iecerēm!

Seko man sociālajos tīklos:
Saziņa WhatsApp